0/10

 

INTEGRATKI – MIŃSKI KLUBIK MALUCHA
Dzięki współpracy trzech mińskich instytucji (MDK Mińsk Mazowiecki, Fundacji Naturalny Rozwój i Medycznej Szkole Policealnej) powstała Inicjatywa oddolna, kierowana do maluszków w wieku 2-4 lata, szczególnie dla tych, którym brakuje kontaktu z rówieśnikami.
Są to zajęcia ogólnorozwojowe, wszechstronne, motoryczno-manualne, które mają na celu również socjalizację uczestników poprzez swobodę, spontaniczny ruch, integrację w grupie.
Każde spotkanie w 15-osobowych grupach podzielone jest na 15-minutowe przemienne moduły:
1. Rozgrzewka ruchowo-relaksacyjna z elementami rytmiki
2. Prace plastyczno-kreatywne
3. Czas swobody, integracja, rozwijanie samodzielnych funkcji poznawczych
4. Edutainment – kreatywny wstęp do liczenia, czytania i pisania poprzez gry rozwojowe
5. Zabawy motoryczno-manualne z elementami integracji sensorycznej
Celem spotkań jest stopniowa socjalizacja maluszków i stopniowe naturalne ich usamodzielnianie się. Dlatego zajęcia są prowadzone przy udziale opiekunów maluszków. Z czasem, kiedy maluchy się oswoją z miejscem, za zgodą organizatora, istnieje możliwość pozostawiania malucha pod opieką prowadzących.
Opiekunami warsztatów są Urszula Brzost oraz słuchaczki z Medycznej Szkoły Policealnej w Mińsku Mazowieckim.
MIEJSCE: sala baletowa MDK ul. Warszawska 173, Mińsk Mazowiecki
(Czwartki: 17.30-19.00 / Soboty: 10.00-11.30)
WSTĘP: 10 zł

ZAPISY: przy zakupie biletu; możliwość zakupu biletu w sekretariacie najpóźniej dzień przed zajęciami, informacje tel. 25 758 39 17

REGULAMIN

Rozmiar czcionki
Kontrast

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku ze stanem epidemii Covid-19 jesteście zobowiązani do wypełnienia oświadczenia uczestnika wydarzenia zgodnie z obowiązującym regulaminem wydarzeń organizowanych w pomieszczeniach MDK. Prosimy o wcześniejsze przybycie na dane wydarzenie w celu wypełnienia i podpisania oświadczenia. Jest także możliwość wydrukowania i wypełnienia oświadczenia w domu. OŚWIADCZENIE DO POBRANIA