23A/10

Spotkajmy się w pracowni witrażowej pełnej pięknych kolorowych szkieł i sprzętu do ich cięcia i obróbki. Uczestnicy warsztatów będą mogli dotknąć i poznać tradycję pracy z kolorowym szkłem i smak pracy witrażownika. Podczas warsztatów uczestnicy wykonają witraż z jesiennymi motywami - okienną zawieszkę z kolorowego szkła witrażowego w secesyjnej technice Tiffany`ego. Bezpośredni kontakt z autentycznym rzemiosłem i atrakcyjnym materiałem to niepowtarzalna okazja do doświadczania radości tworzenia oraz cieszenia się efektem pracy swoich rąk.

1 bilet = 1 witraż.
Jeśli rodzice również chcą wykonać swoją pracę, prosimy o zakupienie odpowiedniej ilości biletów. Dzieci do 8 r.ż. wykonują pracę pod opieką rodziców.

godz. 10:00-14:00 BILET 30 ZŁ

Rozmiar czcionki
Kontrast

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku ze stanem epidemii Covid-19 jesteście zobowiązani do wypełnienia oświadczenia uczestnika wydarzenia zgodnie z obowiązującym regulaminem wydarzeń organizowanych w pomieszczeniach MDK. Prosimy o wcześniejsze przybycie na dane wydarzenie w celu wypełnienia i podpisania oświadczenia. Jest także możliwość wydrukowania i wypełnienia oświadczenia w domu. OŚWIADCZENIE DO POBRANIA