24/04

 

Na warsztatach stworzymy 3 naturalne kosmetyki:
- solno-kwiatowy deser do kąpieli
- peeling do ciała
- nawilżającą maseczkę do twarzy
Podczas spotkania dowiesz się jakie właściwości mają poszczególne składniki, jak je stosować i łączyć, aby otrzymać pielęgnujące kosmetyki oraz jak prawidłowo dbać o skórę wiosną, aby była jędrna i pełna blasku.
Warsztaty poprowadzi Monika Laskowska z Eko - warsztaty Wielki Kufer, która od 8 lat z prawdziwą pasją pokazuje jak tworzyć naturalne kosmetyki, świece i chemię domową. Przekazuje wiedzę kobietom, które tak jak ona kochają to, co naturalne i nieprzetworzone.
Żeby ułatwić Wam uczestnictwo w warsztatach przygotowaliśmy zestaw do zrobienia kosmetyków!
Zestaw zawiera wszystkie składniki niezbędne do przygotowanie 3 kosmetyków – peelingu, maski oraz deseru do kąpieli. Wszystko zapakowane w pudełeczko i dostarczone kurierem na wskazany przy zakupie zestawu adres.
Cena zestawu: 30 zł   ZESTAW ZAMÓWISZ TUTAJ ---- >
Zamówienia na zestawy przyjmujemy do 16 kwietnia.
Wysyłka zestawów od 19 kwietnia.

Emisja warsztatów na naszym Facebooku i Instagramie - godzinie 16:00 (film z warsztatami online jest darmowy i będzie dostępny cały czas, więc robienie kosmetyków możecie odłożyć na dowolną godzinę).

Rozmiar czcionki
Kontrast

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku ze stanem epidemii Covid-19 jesteście zobowiązani do wypełnienia oświadczenia uczestnika wydarzenia zgodnie z obowiązującym regulaminem wydarzeń organizowanych w pomieszczeniach MDK. Prosimy o wcześniejsze przybycie na dane wydarzenie w celu wypełnienia i podpisania oświadczenia. Jest także możliwość wydrukowania i wypełnienia oświadczenia w domu. OŚWIADCZENIE DO POBRANIA