3/24/03

„Żarty z Wąsem” to tytuł programu, z jakim Mariusz Kałamaga i Jacek Noch wystąpią w MDK Mińsk Mazowiecki, 24 marca (piątek) o godzinie 20:00!
Mariusz Kałamaga przez lata związany był z kabaretem Łowcy.B, a od 2015 roku współprowadzi poranny program „Wstawaj, szkoda dnia” w RMF FM. Od kilku lat błyszczy na polskiej scenie stand-upu. Porusza ważne tematy, zwracając uwagę na to co głupie, nonsensowne i kontrowersyjne.
Jacek Noch to zwycięzca open-mic'a programu „Tylko Dla Dorosłych”. Występował też na scenie programu Kuby Wojewódzkiego. Ma ogromny dystans do siebie i do życia, dosłownie hipnotyzuje optymizmem widownię.

godz.20:00 BILET 60 ZŁ

Rozmiar czcionki
Kontrast

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku ze stanem epidemii Covid-19 jesteście zobowiązani do wypełnienia oświadczenia uczestnika wydarzenia zgodnie z obowiązującym regulaminem wydarzeń organizowanych w pomieszczeniach MDK. Prosimy o wcześniejsze przybycie na dane wydarzenie w celu wypełnienia i podpisania oświadczenia. Jest także możliwość wydrukowania i wypełnienia oświadczenia w domu. OŚWIADCZENIE DO POBRANIA