PCHLI TARG - WYPRZEDAŻ GARAŻOWA

Zapraszamy na wyprzedaż garażową. Wspieramy lokalną grupę "Zwierzaki z Mińska", zgłoszenia pod adresem pchlitargminsk@op.pl.

Chcesz przewietrzyć swoją szafę? Brakuje Ci miejsca na półkach, a piwnica i strych dawno już nie mają wolnego metra kwadratowego? Nie wiesz co zrobić z różnymi rzeczami, których już nie używasz, ale jednocześnie szkoda je eksmitować na śmietnik? Mamy na to alternatywę! Zapraszamy na Pchli Targ! Impreza ma charakter pilotażowy, ale kto wie, jeśli sprawdzi się jej formuła być może impreza zagości na stałe w mińskim kalendarzu. Na wyprzedaży możesz sprzedać/kupić nie tylko ubrania, ale również biżuterię, torebki, buty oraz inne akcesoria, w tym książki, płyty, zabawki i wszelkie inne drobiazgi, które zalegają w Twoim domu.

Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy puścić dalej w obieg, sprawić komuś radość, a przy okazji być może otrzymać w zamian za nie coś nowego. Mińska Wyprzedaż Garażowa ma być świetną okazją, by za niewygórowane ceny kupić ciekawe rzeczy.

Do udziału w imprezie zachęcamy również rodziców, Pchli Targ to dobra okazja, aby pozbyć się ubrań, z których dzieci już wyrosły, wymienić się książeczkami czy zabawkami.

Pomysłodawcą i współorganizatorem będą wolontariusze z Grupy Lokalnej Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva! – Zwierzaki z Mińska. W związku z tym impreza będzie miała również charakter charytatywny – wolontariusze będą mieli swoje stoisko, a wszystkie zebrane na imprezie pieniądze trafią na rzecz potrzebujących zwierząt. Będzie również możliwość przeniesienia karmy dla zwierzaków, która zostanie przekazana podopiecznym Grupy. Na stoisku wolontariuszy będzie można uzyskać drobne porady w kwestii opieki nad bezdomnymi zwierzętami, jak również uzyskać informacje nt. adopcji zwierzaka z fundacji.

Regulamin do pobrania:
Regulamin PCHLI TARG

5 października 2014 r.
godz. 10:30-16:00
dziedziniec przed MDK