Z CYKLU TEATR W PAŁACU
TAJEMNICZY KREDENS


Zapraszamy na interaktywną zabawę z najmłodszym i dorosłym widzem. Oryginalny spektakl pełen emocji i żywej muzyki. Wspólnie będziemy się bawić, tańczyć oraz śpiewać. A pomysłowa scenografia i lalki zauroczą każdego. A Wy macie coś takiego, co lubicie robić naaajbardziej?
Odpowiedź na to pytanie pomoże nam odnaleźć wędrowniczka Kłębuszka ze swoimi kolorowymi lalkami. Swoje pasje przedstawią: Myszka, która lubi szyć; Żabollo, który uwielbia gotować; Zajączek, którego pasją jest taniec; z Lisicą wspólnie namalujemy kolorowy sen, a Wilk spróbuje nauczyć nas dyscypliny. Może i Ty odnajdziesz coś dla siebie!?

Spektakl dla rodziców i najmłodszych (2-10 lat)

18 października 2015, godz. 12.30
bilet wstępu 10 zł (jeden opiekun wstęp gratis)

Twórcy spektaklu:
Weronika Lewoń – aktorka, lalkarka, absolwentka kierunku aktorskiego Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, Akademii Teatralnej w Warszawie, współpracuje ze Sceną Elffów od września 2013 r.
Ani Polarusz (Ani-rusz) – absolwentka Uniwersytetu Kultury i Sztuk Pięknych w Kijowie na Wydziale Reżyserii. Projektuje i wykonuje: scenografię, malarstwo, marionetki, reżyseruje spektakle i pisze do nich scenariusze. W 2011 powołała do życia razem z Marią Romą Klatką Scenę Elffów - nowatorski projekt artystyczno-edukacyjny skierowany do całych rodzin.
Patryk Huńkowski - z wykształcenia dyrygent, z zamiłowania klawiszowiec, kompozytor, aranżer, producent muzyczny. Absolwent Uniwersytetu Fryderyka Chopina, nadworny kompozytor i aranżer zespołu wokalnego The Voices. Instruktor gry na instrumentach klawiszowych. Współpracował m.in. z teatrem Starej Prochowni, Teatrem Sztuk Wielu, Sceną Elffów.

18 października godz. 12.30
bilet wstępu 10 zł (jeden opiekun wstęp gratis)