DRUGIE MIŃSKIE KWIATOWE PLENERY

18 września b.r. ( niedziela) na placu przed MDK w Mińsku Mazowieckim odbędzie się kolejna plenerowa wystawa florystyczna - Drugie Mińskie Kwiatowe Plenery oraz bieg charytatywny w strojach ślubnych " Uciekająca Panna Młoda" i "Kawaler do wzięcia".

Podobnie jak w roku ubiegłym, do współpracy zaprosiliśmy florystów z całego kraju, aby wspólnie czerpać radość z pracy z kwiatami a jej efekty zaprezentować mieszkańcom naszego miasta na dziedzińcu przed MDK. Najmłodszych zapraszamy na warsztaty florystyczne a miłośników akcji charytatywnych i Ludzi o wielkich sercach do udziału w biegu w strojach ślubnych. Startujemy o 16.30. Cały dochód ze sprzedaży pakietów startowych przeznaczony jest w całości dla Kamilki ,której dedykowany jest bieg ( sprzedaż pakietów od godz.12-tej przed MDK lub w sobotę w Kwiaciarni Viro przy ul. Dąbrówki). Dla każdego uczestnika biegu - niespodzianka i udział w losowaniu nagród. Dodatkową atrakcją będzie aukcja bukietów ślubnych prezentowanych wcześniej przez modelki. Cały dochód z licytacji także zostanie przekazany dla Kamilki.

Program:
godz. 10.00 - 18.00 Wystawa kompozycji kwiatowych
godz. 12.00 - 13.30 Warsztaty florystyczne dla dzieci
godz. 14.00 - 15.00 Pokaz bukietów ślubnych
godz. 16.30 - Bieg charytatywny w strojach ślubnych UCIEKAJĄCA PANNA MŁODA i KAWALER DO WZIĘCIA . W tym roku biegniemy dla Kamilki Pasiecznej.
godz. 17.30 - Wręczenie nagród i dyplomów oraz licytacja bukietów ślubnych godz. 18.30 - Zakończenie imprezy
Organizator : VIRO s.c.

Współorganizator :MDK

Partnerzy: MOSiR i MKB Dreptak .

Koordynator biegowy: Ola Wicik

Imprezę objął patronatem honorowym burmistrz Mińska Mazowieckiego Marcin Jakubowski .

Szukajcie wydarzenia na FB . Gorąco zapraszamy :)

18 września 2016 r.