MAZOWIECKI TRYPTYK TEATRALNY

 

 

Po burzliwych obradach jury postanowiło nie przyznawać nagrody głównej. Wyróżniono Małgorzatę Kijek za scenariusz "Walka ze światem"
Gratulujemy! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

 

Jesteś uczniem szkoły średniej? Masz lekkie pióro i bujną wyobraźnię? Opisz jak twoim zdaniem będzie wyglądał świat i Mazowsze za 100 lat! Zostań współautorem scenariusza do spektaklu w ramach Mazowieckiego Tryptyku Teatralnego. Na laureatów konkursu czekają nagrody!
Zapraszamy wszystkich uczniów szkół średnich z podregionu wschodniego województwa mazowieckiego do udziału w konkursie na scenariusz spektaklu „Nasza Przyszłość”.

Celem konkursu jest aktywizacja młodzieży zajmującej się tworzeniem tekstów literackich, rozbudzenie wyobraźni teatralnej i literackiej oraz promocja twórczości młodych mieszkańców Mazowsza.
Do konkursu można przystąpić indywidualnie lub w zespołach dwuosobowych. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie maksymalnie 15 stronicowego scenariusza spektaklu teatralnego nawiązującego tematyką do tego, jak będzie wyglądało Mazowsze, nasz kraj lub świat za sto lat. Scenariusz może stanowić jedną zwięzłą historię lub składać się z kilku scenek, etiud teatralnych odpowiednio z sobą połączonych.
Prace uczestników konkursu oceniać będzie trzyosobowe jury. Najlepsze scenariusze zostaną wydane w formie okolicznościowego folderu i posłużą do stworzenia spektaklu o przyszłości w ramach „Mazowieckiego Tryptyku Teatralnego. Nasza przeszłość, teraźniejszość i przyszłość” – zadania realizowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

Organizatorami konkursu są Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim i Muzeum Ziemi Mińskiej w Mińsku Mazowieckim i Miasto Mińsk Mazowiecki.

REGULAMIN

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY - OSOBA DOROSŁA

KWESTIONARIUSZ OSOBOWY - OSOBA NIEPEŁNOLETNIA

 

 

Rozmiar czcionki
Kontrast

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku ze stanem epidemii Covid-19 jesteście zobowiązani do wypełnienia oświadczenia uczestnika wydarzenia zgodnie z obowiązującym regulaminem wydarzeń organizowanych w pomieszczeniach MDK. Prosimy o wcześniejsze przybycie na dane wydarzenie w celu wypełnienia i podpisania oświadczenia. Jest także możliwość wydrukowania i wypełnienia oświadczenia w domu. OŚWIADCZENIE DO POBRANIA