WARSZTATY

Zapraszamy na zajęcia rozwijające pasje, kreatywność i artystyczną wrażliwość. Mamy nadzieję, że każdy niezależnie od wieku i zainteresowań znajdzie coś dla siebie.

 

HARMONOGRAM    REGULAMIN

 

Ceramika - dzieci i młodzież od 6 lat. Prowadzi pracownia SensoCreative

Gitara akustyczna – warsztaty nauki gry na gitarze akustycznej dla dzieci i młodzieży (7-17 lat). Nie ma konieczności posiadania własnego instrumentu. Gitarę można wynająć (dodatkowa opłata 40 zł za miesiąc, płatne bezpośrednio u instruktora, z możliwością wykupu instrumentu po roku). Warsztaty odbywają się w 3-osobowych grupach. Trwają 50 minut. W porozumieniu z instruktorem i pozostałymi uczestnikami istnieje możliwość ustalenia innej godziny warsztatów, w przedziale 17-20. Prowadzi Mateusz Pakuła.

Plastyka dla dzieci  - dzieci w wieku 6-8 lat oraz 9-12 lat. Prowadzi Elżbieta Dunajewska

Plastyka dla młodzieży  - młodzież od 12 lat. Prowadzi Elżbieta Dunajewska

Rysunek i malarstwo – zajęcia dla dorosłych. Prowadzi Elżbieta Dunajewska

Wokal - dzieci od 6 lat, młodzież oraz dorośli. Prowadzi Marcin Błądziński (przyjęcie do grupy następuje na podstawie oceny przez instruktora predyspozycji kandydatów, zajęcia indywidualne)

 

NOWOŚĆ! JOGA Prowadzi Marta Wieniewska, absolwentka studiów podyplomowych „Relaksacja i joga” na wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa, umiejętności nauczyciela jogi doskonaliła w 2022 r. na kursie RYT 200 Yoga Alliance w Indiach. Prowadzi zajęcia w duchu akceptacji ciała oraz respektowania własnych możliwości i ograniczeń.  Zajęcia dobiera do indywidualnych potrzeb grupy. Systematyczna praktyka jogi pozytywnie wpływa na jakość życia, a przede wszystkim na uważność.

 

Ewentualny podział na grupy zależy od ilości zapisanych osób.

Zapisy i opłaty za zajęcia prosimy dokonywać on line www.ekobilet.pl (nie trzeba wówczas dostarczać papierowych wersji dokumentów).

Sprzedaż biletów dla osób korzystających ze zniżek wyłącznie w biurze MDK (prosimy pamiętać, że przy zakupie biletu należy okazać uprawniający do zniżki dokument).

W przypadku zapisów i wnoszenia opłat w biurze MDK, prosimy wcześniej pobrać i wypełnić niezbędne dokumenty  KARTĘ ZGŁOSZENIA oraz OŚWIADCZENIE.

Z kompletem niezbędnych dokumentów zapraszamy wówczas do biura MDK.

 

 

 

 

 

Rozmiar czcionki
Kontrast

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku ze stanem epidemii Covid-19 jesteście zobowiązani do wypełnienia oświadczenia uczestnika wydarzenia zgodnie z obowiązującym regulaminem wydarzeń organizowanych w pomieszczeniach MDK. Prosimy o wcześniejsze przybycie na dane wydarzenie w celu wypełnienia i podpisania oświadczenia. Jest także możliwość wydrukowania i wypełnienia oświadczenia w domu. OŚWIADCZENIE DO POBRANIA