WARSZTATY

Zapraszamy na zajęcia rozwijające pasje, kreatywność i artystyczną wrażliwość. Mamy nadzieję, że każdy niezależnie od wieku i zainteresowań znajdzie coś dla siebie.

HARMONOGRAM

REGULAMIN

Balet dzieci od 5 lat. Prowadzi Iryna Kupriianova (przyjęcie do grupy następuje na podstawie oceny przez instruktora predyspozycji kandydatów – po pierwszych zajęciach 3.10 nastąpi ewentualny podział na grupy  KUP BILET

Plastyka dla dzieci  dzieci w wieku 6-8 lat  KUP BILET oraz 9-12 lat   KUP BILET. Prowadzi Elżbieta Dunajewska

Plastyka dla młodzieży młodzież od 12 lat. Prowadzi Elżbieta Dunajewska KUP BILET

Rysunek i malarstwo  zajęcia dla dorosłych. Prowadzi Elżbieta Dunajewska KUP BILET

Wokal bez tajemnic  dzieci od 6 lat, młodzież oraz dorośli. Prowadzi Marcin Błądziński (przyjęcie do grupy następuje na podstawie oceny przez instruktora predyspozycji kandydatów, zajęcia indywidualne). Zainteresowane warsztatami osoby prosimy o przesłanie swoich danych kontaktowych na adres mbladzinski@mdkmm.pl 

Taniec współczesny i jazzowy dla dzieci i młodzieży Prowadzi Iryna Kupriianova KUP BILET

Ceramika  dla dzieci i młodzież od 6 lat. Prowadzi pracownia SensoCreative  KUP BILET

NOWOŚĆ! GITARA AKUSTYCZNA  dla młodzieży w wieku 10-17 lat. Prowadzi Mateusz Pakuła KUP BILET

Nauka gry na gitarze akustycznej świetnie stymuluje rozwój wyobraźni, wrażliwości i pewności siebie. Obejmuje nie tylko piosenki, naukę nut, akordów czy prawidłową sztukę gry, ale również zaawansowane techniki jak gra stylem fingerstyle. Podczas warsztatów skupimy się na rozwoju sześciu dziedzin: tempie, rytmice, artykulacji, dynamice, harmonice i melodyce.
Nie ma konieczności posiadania własnego instrumentu. Gitarę można wynająć (dodatkowa opłata 40 zł za miesiąc, płatne bezpośrednio u instruktora, z możliwością wykupu instrumentu po roku).
Warsztaty odbywają się w kameralnych 4-osobowych grupach, od godz. 17.00 w środy (I grupa) i piątki (II grupa). Trwają 50 minut. W porozumieniu z instruktorem i pozostałymi uczestnikami istnieje możliwość ustalenia innej godziny warsztatów, w przedziale 17-20.
Instruktor: Mateusz Pakuła. Na gitarze akustycznej gra od 13 lat, od czterech lat prowadzi profesjonalne warsztaty gitarowe dla dzieci i młodzieży. Jest pasjonatem nauczania z pedagogicznym i indywidualnym podejściem do ucznia.

Ewentualny podział na grupy zależy od ilości zapisanych osób.
Zajęcia rozpoczynamy 3 października.

Ewentualny podział na grupy zależy od ilości zapisanych osób. Zajęcia rozpoczynamy 3 października.  Zapisy i opłaty za zajęcia prosimy dokonywać on line www.ekobilet.pl (nie trzeba wówczas dostarczać papierowych wersji dokumentów).

Sprzedaż biletów dla osób korzystających ze zniżek wyłącznie w biurze MDK (prosimy pamiętać, że przy zakupie biletu należy okazać uprawniający do zniżki dokument).
W przypadku zapisów i wnoszenia opłat w biurze MDK, prosimy wcześniej pobrać i wypełnić niezbędne dokumenty - Kartę Zgłoszenia oraz Oświadczenia
Z kompletem niezbędnych dokumentów zapraszamy wówczas do biura MDK.

 

 

 

 

Rozmiar czcionki
Kontrast

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku ze stanem epidemii Covid-19 jesteście zobowiązani do wypełnienia oświadczenia uczestnika wydarzenia zgodnie z obowiązującym regulaminem wydarzeń organizowanych w pomieszczeniach MDK. Prosimy o wcześniejsze przybycie na dane wydarzenie w celu wypełnienia i podpisania oświadczenia. Jest także możliwość wydrukowania i wypełnienia oświadczenia w domu. OŚWIADCZENIE DO POBRANIA