PRZYJDŹ NA KONCERT

PRZYJDŹ NA KONCERT! ZA POŁÓWKĘ PŁACI MIASTO!
KLUB SANATORIUM UL. PIŁSUDSKIEGO 39 MIŃSK MAZOWIECKI

5 października godz.20:00 bilet 40 zł 20 zł APTEKA

Legenda Trójmiasta ponownie zawita w Sanatorium. Absolutny mistrz koncertowy, jeden z faworytów polskiej sceny niezależnej j i technicznie często wręcz idealny zespół lubi wracać do naszego miasta. Apteka to Kodym ze spółką. Apteka "to stuprocentowo czysty rock’n’roll. Punk, który nie potrzebuje skórzanych kurtek, nabijanych ćwiekami pasów i irokezów by burzyć i budować na nowo". Są żywą legendą sceny niezależnej. Zawsze bezkompromisowi, cyniczni, brutalnie szczerzy, głośni. Szaleni i śmiali. Zawsze pod prąd. Zawsze na własnych warunkach.
Apteka to zespół który rozpoczął słynną trójmiejską rewoltę muzyczną, Gdy jej naśladowcy zaczęli szukać medialnego poklasku, zespół poszedł swoją – raz punkową, raz psychodeliczną, raz roztańczoną drogą. Roztańczoną, bo Apteka to nie tylko muzyczny walec ze znakomitego, ostatniego jak dotąd, albumu „Od pacyfizmu do ludobójstwa” (2012), ale też muzyka wolności i niczym nie skrępowanej zabawy z płyt „Narkotyki” (1992), „Urojonecałemiasta” (1993) i „Menda” (1995).
30 lat na linii frontu, blisko setka piosenek i 8 albumów, z których większość cieszy się dziś – nie tylko zresztą w Polsce – statusem kultowym. Od lat nieobecni w maistreamowych mediach, wciąż cieszą się sławą nie tylko wśród najzagorzalszych rockowych fanów, ale też tych, którzy w rocku cenią umiejętność łamania skostniałych schematów, graniczącą z brawurą odwagę i teksty, które są czymś więcej niż tylko wierszykami o „majteczkach w kropeczki” czy problemach pierwszej miłości. Którzy po prostu kochają DOBRĄ MUZYKĘ.

13 października godz.21:00 bilet 30 zł 15 zł ERITH

Według wielu dziennikarzy Erith to najbardziej interesująca solowa artystka na rynku muzyki elektronicznej w Polsce! Swoimi koncertami przenosi publiczność do zupełnie innego świata pełnego kosmicznych dźwięków, ruchu i nieziemskiej energii!
Erith ma już na swoim koncie ponad 100 koncertów w Polsce i za granicą (Niemcy, Czechy, Węgry, Ukraina). Grała też na wielu prestiżowych festiwalach muzycznych - m.in. Malta, Soundrive Festival, Spring Break, Europejskie Targi Muzyczne CJG i Samsara Festival Europe.
Wiosną tego roku ukazał się jej debiutancki album "Speed of Light", który doczekał się wielu świetnych recenzji:

"Takiej muzyki ze Śląska nie mieliśmy w ostatnich długich latach(...)".
~ Piotr Stelmach - Program Trzeci Polskiego Radia

"Ten kto chociaż raz miał okazję uczestniczyć w koncercie Erith, wie, że nie jest to zwykła dziewczyna, która pewnego dnia postanowiła zacząć śpiewać. Erith ma swój kosmiczny świat, w którym jest wyjątkowo szczera i naturalna. Urzeka słuchaczy wrażliwością i magiczną energią".

20 października godz.21:00 bilet 40 zł 20 zł 67,5 MINUT PROJEKT/STICKORAMA

67,5 Minut Projekt to przedłużony o całe 450 sekund zespół założony przez Piotra Zabrodzkiego i Macia Morettiego o nazwie 60 Minut Projekt. Po parokrotnym spaleniu głośników, występach w tak egzotycznych krajach jak Polska i Szwecja, duet postanowił zaprosić w swoje progi połowę 15 Minut Projekt czyli turboperkusistę Janka Młynarskiego. Oprócz oczywistego wydłużenia ich regularnego sześćdziesięciominutowego setu, wygląda na to, że zdecydowanie wzrosła również jego intensywność, jak i szeroko pojęta moc.