PAŁACOWA MASKA 2018

PAŁACOWA MASKA

Komisja artystyczna w składzie: Patrycja Szczepanowska, Sebastian Cybulski i Jakub Wons postanowiła przyznać:
w kategorii szkół podstawowych
🥉III miejsce i Brązową Pałacową Maskę zespołowi „Mali Artyści” z Domu Kultury w Chrośli za spektakl „Królewna Śnieżka”
🥈II miejsce i Srebrną Pałacową Maskę zespołowi „Marianeczki” ze SP w Mariance za spektakl „Kopciuszek”. Zespół otrzymał kwalifikację do konkursu Srebrna Maska w Siedlcach.
🥇I miejsce i Złotą Pałacową Maskę zespołowi „Gafa” ze SP i GOK w Dobrem za spektakl „Konkurs”. Zespół również otrzymał kwalifikację do konkursu Srebrna Maska w Siedlcach

w kategorii szkół ponadpodstawowych
🏅wyróżnienie i kwalifikację do konkursu Srebrna Maska w Siedlcach zespołowi „Absolwenci” z ZSP nr 1 w Mińsku Mazowieckim za spektakl „Przebudzenie”

Komisja artystyczna w składzie: Patrycja Szczepanowska, Sebastian Cybulski i Andrzej Popiel postanowiła przyznać w kategorii przedszkola:
🥉III miejsce i Brązową Pałacową Maskę dla Przedszkola DO-RE-MI w Chrośli za spektakl „O królu, który chciał kupić tęczę”
🥈II miejsce i Srebrną Pałacową Maskę dla Przedszkola Niepublicznego Funny Kids w Mińsku Mazowieckim za spektakl „Córeczki króla”
🥇I miejsce i Złotą Pałacową Maskę dla Przedszkola Miejskiego nr 6 w Mińsku Mazowieckim za spektakl „Czerwony Kapturek”

Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

 

 

 

Rozmiar czcionki
Kontrast

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku ze stanem epidemii Covid-19 jesteście zobowiązani do wypełnienia oświadczenia uczestnika wydarzenia zgodnie z obowiązującym regulaminem wydarzeń organizowanych w pomieszczeniach MDK. Prosimy o wcześniejsze przybycie na dane wydarzenie w celu wypełnienia i podpisania oświadczenia. Jest także możliwość wydrukowania i wypełnienia oświadczenia w domu. OŚWIADCZENIE DO POBRANIA