NHEF

11 kwietnia
SZCZĘŚCIARA | godz.10:00

12 kwietnia
OPOWIEŚCI ŚWINKI | godz.09:30
OPERACJA HIP-HOP | godz.11:30

21 kwietnia
YAKARI I WIELKA PODRÓŻ |  godz.10:00
VAN GOGH. U BRAM WIECZNOŚCI |  godz.12:00

Z radością informujemy, że Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim dołączył do programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

Drodzy Nauczyciele, do 5 października trwają zapisy na rok szkolny 2021/2022.

Co to, dla kogo i dlaczego? 
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to projekt umożliwiający dzieciom i młodzieży spotkanie  z kinem (zarówno klasyką, jak i twórczością współczesną), pogłębienie ich wiedzy na temat sztuki filmowej, rozwijający ich wrażliwość i przygotowujący do samodzielnego i świadomego obcowania z kulturą. Poprzez Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej chcemy zaznajomić i rozkochać młodych widzów w sztuce filmowej, uzupełniając jednocześnie ich szkolną edukację.

Kiedy? 
Nauczyciele zapisują swoich uczniów na wybrany cykl i od października do kwietnia raz w miesiącu przychodzą wraz z nimi do kina na film. Przed każdym filmem odbywa się multimedialna prelekcja poświęcona opisanemu w folderze zagadnieniu lub spotkanie z gościem.

Ile to kosztuje? 
Cena biletu dla jednego ucznia na jeden pokaz – 10 złotych.
Opiekun przed pierwszym pokazem wybiera jedną formę płatności dla całej klasy. Jeśli wybierze bilety, kupuje co miesiąc przed pokazem dla tylu uczniów, ilu będzie obecnych. Opiekunowie uczestniczą w spotkaniach nieodpłatnie.

Jak zapisać klasę? 
Nauczyciel zapisuje całą klasę przez system znajdujący się na stronie: http://panel.nhef.pl/zgloszenie/ 
do 5 października.

Wybrane przez nas cykle:

PRZEDSZKOLE Chodzę do kina
SZKOŁA PODSTAWOWA - KLASY 1-3 Filmowe podróże
SZKOŁA PODSTAWOWA - KLASY 4-6 Młodzi w obiektywie
SZKOŁA PODSTAWOWA - KLASY 7-8 Świat wartości
SZKOŁA PONADPODSTAWOWA Plastyka w kinie

Dowiedz się więcej i zapisz grupę na: https://nhef.pl/program/miasta/minsk-mazowiecki

Rozmiar czcionki
Kontrast

SZANOWNI PAŃSTWO!

W związku ze stanem epidemii Covid-19 jesteście zobowiązani do wypełnienia oświadczenia uczestnika wydarzenia zgodnie z obowiązującym regulaminem wydarzeń organizowanych w pomieszczeniach MDK. Prosimy o wcześniejsze przybycie na dane wydarzenie w celu wypełnienia i podpisania oświadczenia. Jest także możliwość wydrukowania i wypełnienia oświadczenia w domu. OŚWIADCZENIE DO POBRANIA